JUNNUKETJU


Yhteistyötä molempiin suuntiin

Oulun Kärpät 46 ry ja yhdistyksen yhteistyökumppanit toimivat oman nimikkoketjun Junnuketjun alla. Junnuketjun tavoitteena on toimia voimakkaassa vuorovaikutuksessa mukana olevien kumppaneiden kanssa. Junnuketju onkin otettu positiivisesti vastaan yritysmaailmassa.

Jokaisen Junnuketjun liittyvän kumppanin kanssa sovitaan kumppanuuspaketti kumppanin tarpeiden mukaisesti. Junnuketjuun pääsee mukaan edullisesti, kannatusjäsenyyden kausimaksu on vain 300 euroa!

Suosittuna lisäpalveluna on yhteinen Junnuketjun lounaspelijää, jolla pelataan viikottain syyskuusta huhtikuuhun, pelivuoro torstaisin kello 10:45-11:45 Oulun Baari Areenalla. Junnuketjun pelivuorolla kohotat kuntoasia ja samalla verkostoidut. Ja pelivuoron jälkeen maittavalle lounaalle Kärppäklubille.

Erityisen suosittuja ovat olleet myös VIP-asiakastilaisuudet, joita järjestetään miesten SM-liigapelien yhteydessä. VIP-asiakastilaisuuteen kuuluu kabinettitila kumppanin käyttöön ottelutapahtuman ajaksi, 20 istumapaikkalippua A-katsomoon, VIP-kulkuluvat kabinettiin ja Kärppäklubille, otteluveikkaus & palkinto sekä isäntä/emäntä viemään iltaa läpi. Ohjelmassa myös pelaaja- ja valmentajavierailuja. Tarjoilut sovitaan erikseen, kysy tarjous!

Voimme myös järjestää kumppanille liikunta-iltapäiviä, jotka sisältävät pelivuoron Raksilan jäähalleilla sekä lounaan yksityistilassa. Räätälöimme tilaisuudet kumppanin toiveen mukaisesti, ota yhteyttä ja katsotaan Teille paketti kuntoon!

Junnuketjulaisena olet viemässä eteenpäin Kärppien junioritoimintaa - tervetuloa mukaan!

Lisätietoja Junnuketjusta saat toiminnanjohtaja Henri Dufvalta 044-5252522 tai henri.dufva(at)oulunkarpat46.fi

Kauden 2023-24 Junnuketjulaiset:

Candour Oy - https://candour.fi

Canon - www.canon.fi

Capicon Oy - www.capicon.fi

CCM - ccmhockey.com

Handelsbanken - www.handelsbanken.fi/fi/hae-konttori/oulu

HT Sport Oy - htsport.fi

Intersport Joutsensilta - www.intersport.fi

Kiinteistöhuolto Jurvelin Oy - www.jurvelin.fi

Kiinteistönvälitys Backman LKV - www.backmanlkv.fi

Kotikatu Oy - www.kotikatu.fi

Kärpättäret ry https://www.facebook.com/karpattaret76/?fref=ts

Liikuntakeskus Hukka - www.hukka.net

Loihde Trust - www.loihdetrust.com

Nelostien Korjaamo - www.nelostienkorjaamo.fi

Nordic Silva Oy - www.nordicsilva.fi

Ojan Rauta - ojanrauta.com

Oululimo - taxioulu.com

Oulun Autokuljetus - oak.fi

Oulun Baari Oy - www.oulunbaari.fi

Oulun Koru - www.oulunkoru.fi

Oulun Sähkö-Power - sahkopower.fi

Pohjolan Matka - http://www.pohjolanmatka.fi/

Pohjolan Osuuspankki - www.op.fi/pohjolan-op

Ponsse Oyj - www.ponsse.com

PSOAS - www.psoas.fi

RAP Rakennus Oy - www.raprakennus.fi

Sanomalehti Kaleva - www.kaleva.fi

Scandic Oulu - www.scandichotels.fi

Seppälän Urheilukuvat - www.urheilukuvat.fi

Skoda - www.skoda.fi

Terveystalo - www.terveystalo.com

Tuudo Oy - www.tuudo.fi

Valoo - www.valoo.fi

Verge Oy - www.vergelaw.fi

Wetteri - www.wetteri.fi

Worker - www.worker.fi