JUNNUKETJU

Yhteistyötä molempiin suuntiin

Oulun Kärpät 46 ry ja yhdistyksen yhteistyökumppanit toimivat oman nimikkoketjun alla. Junnuketju on otettu positiivisesti vastaan yritysmaailmassa. Junnuketjun tavoitteena on toimia voimakkaassa vuorovaikutuksessa mukana olevien kumppaneiden kanssa.

Mukana on paljon kannatusjäseniä, mutta suosittuina lisäpalveluina ovat mm. yhteinen lounasjää, joka toteutetaan kerran viikossa torstaisin kello 10:45-11:45 Oulun Baari Areenalla. Lisäksi haluttuja ovat olleet VIP-asiakastilaisuudet, joita järjestetään SM-liigapelien yhteydessä. Junnuketjulaisena olet viemässä eteenpäin Kärppien junioritoimintaa!

Lisätietoja Junnuketjusta saat toiminnanjohtaja Henri Dufvalta 044-5252522 tai henri.dufva@oulunkarpat46.fi

Tervetuloa mukaan iloiseen ketjuun!

Kauden 2022-23 Junnuketjulaiset:

Canon - www.canon.fi

CCM - ccmhockey.com

Haverinen Oy - www.haverinen.fi

Kotikatu Oy - www.kotikatu.fi

HT Sport Oy - htsport.fi

Intersport Joutsensilta - www.intersport.fi

Kiinteistöhuolto Jurvelin Oy - www.jurvelin.fi

Kiinteistönvälitys Pasi Backman Oy, LKV - www.backmanlkv.fi

Kärpättäret ry https://www.facebook.com/karpattaret76/?fref=ts

Liikuntakeskus Hukka - www.hukka.net

Likvidi Oy - www.likvidi.fi

Loihde Trust - www.loihdetrust.com

Mustalinja - mustalinja.fi

Nelostien Korjaamo - www.nelostienkorjaamo.fi

New Hairstore Oulu - hairstore.fi

Ojan Rauta - ojanrauta.com

Oulun Autokuljetus - oak.fi

Oulun Baari Oy - www.oulunbaari.fi

Oulun Koru - www.oulunkoru.fi

Oulun Osuuspankki www.op.fi/oulu

Oulun Sähkö-Power - sahkopower.fi

Pohjolan Matka - http://www.pohjolanmatka.fi/

Ponsse Oyj - www.ponsse.com

PSOAS - www.psoas.fi

RAP Rakennus Oy - www.raprakennus.fi

Sanomalehti Kaleva - www.kaleva.fi

Scandic Oulu - www.scandichotels.fi

Suomen Juristit Oy - www.suomenjuristit.fi

Oy Teboil Ab - www.teboil.fi

Terveystalo - www.terveystalo.com

Vihera - www.vihera.fi

Wetteri Power Oy - wetteripower.fi