Joukkueyhteydet
Joukkue Nimi Yhteys
Naisten Liigajoukkue Joukkueenjohtaja Rantasuomela Ismo @: israntas@osao.fi
tel:050 32 56 873
Naiset Akatemia Joukkueenjohtaja Korkiakoski Johanna @: johanna.korkiakoski@gmail.com
tel:
U22 Kärpät Joukkueenjohtaja Oilinki Tero @: tero@oilinki.fi
tel:
U20 Akatemia Joukkueenjohtaja Äijälä Pasi @: pasi.aijala@gmail.com
tel:050 579 3086
U19 Kärpät Joukkueenjohtaja Svala Marko @: svalamake@gmail.com
tel:+358407703089
U18 Kärpät Joukkueenjohtaja Koivunen Riitta (Ritu) @: riitta.koivunen65@gmail.com
tel:040 566 0542
U18 Akatemia Joukkueenjohtaja Laine Jukka @: jukka.laine@edumuhos.fi
tel:0503430329
U18 Team Joukkueenjohtaja Heikurainen Juha @: juha.heikurainen@gmail.com
tel:040 842 8593
U17 Etelä Joukkueenjohtaja Äijälä Pasi @: pasi.aijala@gmail.com
tel:050 579 3086
U16 Kärpät Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Janne @: janne.karkkainen@businessoulu.com
tel:0405966838
U16 Akatemia Joukkueenjohtaja Loponen Sami @: sami.loponen@icloud.com
tel:044 344 6977
U15 Musta Joukkueenjohtaja Määttä Ari @: ari.maatta@ilmarinen.fi
tel:0505779280
U15 Valkoinen Joukkueenjohtaja Oja Kari @: kariojamaili@gmail.com
tel:050-4852046
U15 Keltainen Joukkueenjohtaja Murtomäki Heli @: heli.murtomaki@gmail.com
tel:040 663 1792
U15 Itä Joukkueenjohtaja Moilanen Teemu @: teemu74.moilanen@gmail.com
tel:040 670 6827
U15 Pohjoinen Joukkueenjohtaja Peltomaa Marko @: marko.peltomaa65@gmail.com
tel: 040 555 3050
U15 Länsi Joukkueenjohtaja Nousiainen Marko @: mht.nousiainen@gmail.com
tel:044 525 4180
D1 -07 juniorit Joukkueenjohtaja Ylitalo Kari @: kari.ylitalo@ppshp.fi
tel:
D2-08 juniorit Joukkueenjohtaja Helppi Ville-Veikko @: villeveikko.helppi@gmail.com
tel:0400-949001
E1-09 juniorit Joukkueenjohtaja Perälä Jarkko @: jarkko.perala71@gmail.com
tel:O44O23531O
E2-10 juniorit Joukkueenjohtaja Lantto Iikka @: iikka.lantto@fimnet.fi
tel:0505740307
E2-10 juniorit Joukkueenjohtaja Manninen Pekka @: manninen.pekka@gmail.com
tel:0405132534
Oulun Kärpät 46 RY
«  Heinäkuu   »
Kategoriat