Pelipaikkojen parhaat joukkueittain 2018-2019
16.5.2019 13:36 Uutiset / Pääsivusto

Pelipaikkojen parhaat ja muut henkilökohtaiset palkinnot

Oulun Kärpät 46 ry päättäjäisten henkilökohtaiset palkinnot kausi 2018-19

PARHAAT HYÖKKÄÄJÄT:

A: TUUKKA TIEKSOLA
B: PETTERI PUHAKKA
B2: TATU ROSSINEN
C1: VILLE KOIVUNEN
C2: LAURI RAIMAN
D1: ELIAS JANSSON
D2: VILI KANGASNIEMI
E1: JUUSO JUKA
E2: NIKLAS HELPPI
NAISET LIIGA: SAIJA TARKKI
NAISET AKATEMIA: LAURA MÄNNIKKÖ
F2: AAPO SIIRA
F1: ALEKSI KARJALAINEN
EASY HOCKEY E: JESSE RESI
EASY HOCKEY D: MARKUS LOUNILA
EASY HOCKEY C/B: OLLI KANGASHARJU
KÄRPPÄDAAMIT: JOHANNA WÅGHALS
KÄRPPÄ-ÄIJÄT: VILLE MATIKKALA

PARHAAT PUOLUSTAJAT:

A: OLLI VANTTAJA
B: VILLE OTTAVAINEN
B2: MARKUS KAKKO
C1: VILLE RUOTSALAINEN
C2: JOONA RANTA
D1: EMIL PIENINIEMI
D2: JERE KREUS
E1: ARTTU-OTAVA YLITALO
E2: LAURI MATTILA
NAISET LIIGA: ISA RAHUNEN
NAISET AKATEMIA: INKA KERVINEN
F2: LARS TOIGO
F1: TOMAS MATTILA
EASY HOCKEY E: WEN KANG TIAN
EASY HOCKEY D: LAURI SAVILAMPI
EASY HOCKEY C/B: RASMUS ALASALMI
KÄRPPÄDAAMIT: RIIKKA MIKKONEN
KÄRPPÄ-ÄIJÄT: HARRI HEIKKINEN

KEHITTYNEIMMÄT PELAAJAT:

A: TOPI NIEMELÄ
B: VILLE-PEKKA PIETILÄ
B2: ANTTONI PUTKONEN
C1: ONNI JOKITALO
C2: VERTTI VEITTIKOSKI
D1: NIKO NISSILÄ
D2: ALEKSI TASKILA
E1: MATIAS SIUVATTI
E2: NIKLAS PELKONEN
NAISET LIIGA: SUVI KÄYHKÖ
NAISET AKATEMIA: MILJA TERVO
F2: ILARI HEIKKILÄ
F1: LAURI SANKARI
EASY HOCKEY E: PAAVO LOUNILA
EASY HOCKEY D: JERE NIKULA
EASY HOCKEY C/B: MAGNUS KOSKI
KÄRPPÄDAAMIT: ELLI TOLVANEN
KÄRPPÄ-ÄIJÄT: JUUSO HUOVINEN

FAIR PLAY -PELAAJAT:

A: EETU PÄKKILÄ
B: ILARI HEIKKINEN
B2: OTSO MOILANEN
C1: JUHANI LUHTAVAARA
C2: VILLE RISTIHARJU
D1: VERNERI MARJALA
D2: VEETI VÄHÄKUOPUS
E1: MIRO KOIVISTO
E2: MATIAS ABROSIMOV
NAISET LIIGA: REETTA LINDHOLM
NAISET AKATEMIA: VEERA HUOTARI
F2: EELI MANNINEN
F1: TOPI HOLM
EASY HOCKEY E: AKSELI ASPEGREN
EASY HOCKEY D: JARI ZHANG
EASY HOCKEY C/B: TATU KOIVUKANGAS
KÄRPPÄDAAMIT: RITA KALLIO
KÄRPPÄ-ÄIJÄT: PETRI KUMMU

KÄRPÄTTÄRIEN PALKINNOT TUNNOLLISIMMILLE HARJOITTELIJOILLE:

A: VILLE HEIKKALA
B: ARTTU HYRY
B2: JOONAS RAHUNEN
C1: OTTO MYKRÄ
C2: JOONA SALMELA
D1: VISA VEDENPÄÄ
D2: TATU METTOVAARA
E1: OLIVER KÄRKKÄINEN
E2: ARTTU VIRSUNEN
NAISET LIIGA: SAILA SAARI
NAISET AKATEMIA: NOORA MOILANEN
F2: VOITTO RAUTIAINEN
F1: JIMI HEINONEN
EASY HOCKEY E: HUGO POLOJÄRVI
EASY HOCKEY D: LEO JOUNILA
EASY HOCKEY C/B: SAMULI SPÅRMAN
KÄRPPÄDAAMIT: IRENE TUOHIMAA
KÄRPPÄ-ÄIJÄT: MATIAS JURMU





   
Lisää uutisia
Oulun Kärpät 46 RY
«  Joulukuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
Kategoriat