Yhteistyökumppanit

JUNNUKETJU

Yhteistyötä molempiin suuntiin

Oulun Kärpät 46 ry ja yhdistyksen yhteistyökumppanit toimivat oman nimikkoketjun alla. Junnuketju on otettu positiivisesti vastaan yritysmaailmassa. Ketjun tavoitteena on toimia voimakkaassa vuorovaikutuksessa mukana olevien kumppaneiden kanssa.

Mukana on paljon kannatusjäseniä, mutta suosittuina lisäpalveluina ovat mm. yhteinen lounasjää, joka toteutetaan kerran viikossa. Lisäksi haluttuja ovat olleet VIP- asiakastilaisuudet, joita järjestetään SM-liigapelien yhteydessä.

Lisätietoja ketjusta saat Mika Pieniniemeltä 0400-689 649 tai
mika.pieniniemi@oulunkarpat46.fi

Tervetuloa mukaan iloiseen ketjuun!

Kauden 2020-21 Junnuketjulaiset:

Canon - www.canon.fi

CCM - ccmhockey.com

Haverinen Oy - www.haverinen.fi

Kotikatu Oy - www.kotikatu.fi

Huovisen Leipomo - www.huovisenleipomo.fi

HT Sport Oy - htsport.fi

Intersport Joutsensilta - www.intersport.fi

Kiinteistöhuolto Jurvelin Oy - www.jurvelin.fi

Kiinteistönvälitys Pasi Backman Oy, LKV - www.backmanlkv.fi

Kärpättäret ry https://www.facebook.com/karpattaret76/?fref=ts

Liikuntakeskus Hukka - www.hukka.net

Likvidi Oy - www.likvidi.fi

Mustalinja - mustalinja.fi

New Hairstore Oulu - hairstore.fi

Ojan Rauta - ojanrauta.com

Oulun Baari Oy - www.oulunbaari.fi

Oulun Koru - www.oulunkoru.fi

Oulun Osuuspankki www.op.fi/oulu

Pohjolan Matka - http://www.pohjolanmatka.fi/

Ponsse Oyj - www.ponsse.com

PSOAS - www.psoas.fi

RAP Rakennus Oy - www.raprakennus.fi

Sanomalehti Kaleva - www.kaleva.fi

Scandic Oulu - www.scandichotels.fi

Suomen Juristit Oy - www.suomenjuristit.fi

Oy Teboil Ab - www.teboil.fi

Terveystalo - www.terveystalo.com

Viria - www.viria.fi

Wetteri Power Oy - wetteripower.fi



   
Lisää uutisia
Oulun Kärpät 46 RY
«  Lokakuu   »
Kategoriat