E2-10 juniorit Joukkueen ottelulista
Pvm Sarja Paikka Ottelu
26.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät U11 - Kärpät U10
25.04.2021 Harjoitusottelut Oulunsalo Kiekko-Laser - Kärpät Musta
24.04.2021 Harjoitusottelut Kempelehalli Kiekko-Laser - Kärpät Valkoinen
24.04.2021 Harjoitusottelut Kempelehalli Kiekko-Laser Keltainen - Kärpät Keltainen
21.04.2021 Harjoitusottelut Oulun Energia-Areena Kärpät U11 - Kärpät U12
20.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Kärpät Musta
18.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - Kärpät Valkoinen
17.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Haukipudas Ahmat Oranssi - Kärpät Valkoinen
17.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser Keltainen
13.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - KKP
11.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Liminka LiKi Red - Kärpät Musta
11.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser Punainen
10.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP - Kärpät Keltainen
10.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - Kiekko-Laser Punainen
10.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - LiKi Red
08.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser Valkoinen - Kärpät Valkoinen
07.04.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - Kärpät Keltainen
28.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Oulunsalon jäähalli Kiekko-Laser Keltainn - Kärpät Musta
28.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser Musta
28.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Valkoinen - Kiekko-Laser Punainen
27.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Kiekko-Laser valkoinen
27.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - Kärpät Musta
21.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP M - Kärpät Musta
21.03.2021 Harjoitusottelut Raksila 2 Kärpät - U10
21.03.2021 Harjoitusottelut Raksila 2 Kärpät - U10
20.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kiekko-Oulu - Kärpät valkoinen
20.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 1 Kärpät Musta - Ahmat Oranssi
20.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Kiekko-Laser punainen - Kärpät Keltainen
14.03.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Kärpät Keltainen - Kiekko-Oulu
28.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jääli KKP P - Kärpät valkoinen
28.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP M - Kärpät Keltainen
27.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser Musta - Kärpät Keltainen
27.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser punainen - Kärpät Valkoinen
27.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - Kiekko-Laser keltainen
21.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Musta - Kiekko-Laser musta
21.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Kiekko-Laser keltainen
20.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP P - Kärpät Musta
20.02.2021 Harjoitusottelut Linnanmaa Kärpät U10 - Kärpät
20.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - KKP M
20.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - LiKi Red
14.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser valkoinen
14.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Haukipudas Ahmat Oranssi - Kärpät Musta
13.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser Musta - Kärpät Valkoinen
13.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - Ahmat Oranssi
13.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - Kiekko-Laser valkoinen
07.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Valkoinen - Kiekko-Oulu
06.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kiekko-Oulu - Kärpät Musta
06.02.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Kärpät Keltainen
16.01.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser valkoinen
16.01.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 1 Kärpät Valkoinen - Kiekko-Laser Keltainen
16.01.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP M - Kärpät Musta
09.01.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Musta - Kiekko-Laser Musta
09.01.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kiekko-Oulu - Kärpät Keltainen
09.01.2021 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP P - Kärpät Valkoinen
13.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser valkoinen - Kärpät Valkoinen
13.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Musta - Kärpät keltainen
12.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila2 Kärpät Valkoinen - Kiekko-Oulu
12.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser punainen
12.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Ahmat Oranssi - Kärpät Musta
06.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Jäälihalli KKP M - Kärpät Keltainen
05.12.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - Kärpät Valkoinen
29.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa KKP Musta - Kärpät Valkoinen
29.11.2020 Harjoitusottelut Haukiputaan jäähalli Kärpät - Ahmat U12
28.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - KKP P
21.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser valkoinen - Kärpät Musta
21.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Ahmat Oranssi - Kärpät Keltainen
21.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Kiekko-Laser Musta
15.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Limingan jäähalli LiKi Red - Kärpät Keltainen
14.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Keltainen - Kärpät Valkoinen
14.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Raksila 2 Kärpät Musta - Kiekko-Oulu
08.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser Keltainen - Kärpät Keltainen
07.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - LiKi Red
07.11.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Ahmat Oranssi
31.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Limingan jäähalli LiKi Red - Kärpät Valkoinen
31.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser punainen - Kärpät Musta
31.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Keltainen - KKP P
17.10.2020 Harjoitusottelut Pyhäjärvi Kärpät Keltainen - Kalpa
17.10.2020 Harjoitusottelut Pyhäjärvi Kärpät Musta - Kalpa
17.10.2020 Harjoitusottelut Pyhäjärvi Kärpät Keltainen - Kalpa
17.10.2020 Harjoitusottelut Pyhäjärvi Kärpät Valkoinen - Kalpa
17.10.2020 Harjoitusottelut Pyhäjärvi Kärpät Musta - Kalpa
17.10.2020 Harjoitusottelut Pyhäjärvi Kärpät Valkoinen - Kalpa
10.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Kiekko-Laser valkoinen - Kärpät Keltainen
10.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Musta - KKP M
10.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Kempelehalli Kiekko-Laser Keltainen - Kärpät Valkoinen
03.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa Kärpät Valkoinen - KKP P
03.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 1 Kärpät Keltainen - Kiekko-Oulu
03.10.2020 Aluesarja U11 lohko 7a Linnanmaa 2 Kiekko-Laser Musta - Kärpät Musta
27.09.2020 Harjoitusottelut Haukiputaan jäähalli Kärpät - Haukiputaan ahmat
13.09.2020 Harjoitusottelut Limingan jäähalli Kärpät Keltainen - LiKi
12.09.2020 Harjoitusottelut Tornion Jäähalli Kärpät Valkoinen - Tihc
12.09.2020 Harjoitusottelut Linnanmaa Kärpät Keltainen - K-Oulu
12.09.2020 Harjoitusottelut Tornion Jäähalli Kärpät Musta - Tihc
05.09.2020 Harjoitusottelut Kempelehalli Kärpät Keltainen - Kiekko-Laser
05.09.2020 Harjoitusottelut Linnanmaa Kärpät Valkoinen - Kiekko-Laser
05.09.2020 Harjoitusottelut Linnanmaa Kärpät Musta - Kiekko-Laser
E2-10 juniorit
«  Kesäkuu   »