Yhteistyökumppanit

JUNNUKETJU

Yhteistyötä molempiin suuntiin

Oulun Kärpät 46 ry ja yhdistyksen yhteistyökumppanit toimivat oman nimikkoketjun alla. Junnuketju on otettu positiivisesti vastaan yritysmaailmassa. Ketjun tavoitteena on toimia voimakkaassa vuorovaikutuksessa mukana olevien kumppaneiden kanssa.

Mukana on paljon kannatusjäseniä, mutta suosittuina lisäpalveluina ovat mm. yhteinen aamujää, joka toteutetaan kerran viikossa. Lisäksi haluttuja ovat olleet VIP- asiakastilaisuudet, joita järjestetään SM-liigapelien yhteydessä.

Lisätietoja ketjusta saat Mika Pieniniemeltä 0400-689 649 tai
mika.pieniniemi@oulunkarpat46.fi

Tervetuloa mukaan iloiseen ketjuun!

Kauden 2016-17 Junnuketjulaiset:

Anvia Securi Oy - www.anvia.fi

Bauer - www.bauer.com

Canon - www.canon.fi

Capicon Oy

Expert Oulu - www.expert.fi

Hammaslääkäriasema Aaria - www.hammas-aaria.fi

Haverinen Oy - www.haverinen.fi

Herukan Kiinteistöhuolto Oy - http://www.herukankiinteistohuolto.com/

Huovisen Leipomo - www.huovisenleipomo.fi

HT Sport Oy - htsport.fi

IKH - www.ikh.fi

Intersport Rintamäki - www.intersport.fi

Kiinteistöhuolto Jurvelin Oy - www.jurvelin.fi

Kiinteistönvälitys Pasi Backman Oy, LKV - www.backmanlkv.fi

K-Supermarket Kempele - www.k-supermarket.fi/kaupat/kempele/

KPMG Oy - www.kpmg.com

K-Rauta Äimärautio - www.k-rauta.fi

Kymppieristys Oy - www.kymppi-eristys.fi

Kärpättäret ry https://www.facebook.com/karpattaret76/?fref=ts

Liikuntakeskus Hukka - www.hukka.net

Likvidi Oy - www.likvidi.fi

Neste

New Hairstore Oulu - hairstore.fi

Oulun Baari Oy - www.oulunbaari.fi

Oulun Osuuspankki www.op.fi/oulu

Oulun Tietotekniikka Oy - http://www.ouluntietotekniikka.fi/

Paupek Oy - www.paupek.fi

PLC-yhtiöt - www.plc.fi

Pohjolan Matka - http://www.pohjolanmatka.fi/

Ponsse Oyj - www.ponsse.com

PSOAS - www.psoas.fi

RAX Ravintola Oy - www.rax.fi

Salon Virho - www.salonvirho.com

Sanomalehti Kaleva - www.kaleva.fi

Satavision Oy - satavision.com

Scandic Oulu - www.scandichotels.fi

Snooker Time - snookertime.net

Suomen Juristit Oy - www.suomenjuristit.fi

Terveystalo - www.terveystalo.com

Tullin Pultti Oy - www.pulttiketju.fi/tullinpultti


   
Lisää uutisia
Oulun Kärpät 46 RY
«  Toukokuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031
 
Kategoriat