Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Naiset Yhteyspäällikkö Tarkki Saija @: saija.tarkki@oulunkarpat46.fi
tel:
Naiset Vastuuvalmentaja Kuisma Mira @: mira.kuisma@oulunkarpat46.fi
tel:044 77 34 042
Naiset Valmentaja Kangas Joona @:
tel:
Naiset Valmentaja Karjalainen Hanna-Riikka @: hanski96@luukku.com
tel:050 407 19 01
Naiset Joukkueenjohtaja Rantasuomela Ismo @: israntas@osao.fi
tel:050 32 56 873
Naiset Huoltaja Kirstinä Jani @:
tel:
Naiset Huoltaja Määttä Lauri @:
tel:
Naiset Johtoryhmän jäsen Kaijankoski Mika @:
tel:
Naiset Johtoryhmän jäsen Karjalainen Timo @:
tel:
Naiset Johtoryhmän jäsen Kuisma Petri @: petri.kuisma@gmail.com
tel:0400 715 204
Naiset Johtoryhmän jäsen Pöyhönen Sirpa @:
tel:
Naiset Manageri Sirviö Eero @: eero.sirvio@outlook.com
tel:045 311 0668
B-Juniorit Vastuuvalmentaja Aarnio Antti @:
tel:
B-Juniorit Valmentaja Lehto Juho @:
tel:
B-Juniorit Valmentaja Pohjalainen Antti @:
tel:
B-Juniorit Maalivahtivalmentaja Koistinen Roope @:
tel:
B-Juniorit Joukkueenjohtaja Antti-Roiko Annika @: annika.antti-roiko@dnainternet.net
tel:0400 890 584
B-Juniorit Huoltaja Metsävainio Kalevi @: kalevi.metsavainio@gmail.com
tel:041 5443110
B-Juniorit Huoltaja Tuomaala Pasi @:
tel:
B-Juniorit Rahastonhoitaja Ruotsalainen Tuija @: tuispa@gmail.com
tel:
B-Juniorit Fysioterapeutti Uusimaa Jenny @:
tel:
C1-02 Juniorit Vastuuvalmentaja Suutarinen Sami @: sasuutar@gmail.com
tel:040-8031572
C1-02 Juniorit Valmentaja Holtinkoski Arto @: artoholtinkoski@gmail.com
tel:040 560 3097
C1-02 Juniorit Maalivahtivalmentaja Rajala Nico @: nicorajala@luukku.com
tel:045 6572894
C1-02 Juniorit Fysiikkavalmentaja Roukala Arto @: arto.roukala@kunnonystava.fi
tel:044 321 1215
C1-02 Juniorit Joukkueenjohtaja Meriläinen Ismo @: ismo.merilainen@satavision.com
tel:040 150 5755
C1-02 Juniorit Huoltaja Kemppainen Juha @: juhaa.kemppainen@mail.suomi.net
tel:0400 588650
C1-02 Juniorit Huoltaja Romakkaniemi Jari @: jari.romakkaniemi@gmail.com
tel:040 546 7202
C1-02 Juniorit Rahastonhoitaja Pietilä Eija @: eija.pietila@snk.fi
tel:040-1625453
C1-02 Juniorit Talkoovastaava Kantola Kaisa @: kaisa_kantola@hotmail.com
tel:050-4641904
C2-03 Juniorit Vastuuvalmentaja Halme Petri @: petrihalme@hotmail.com
tel:040-5376819
C2-03 Juniorit Apuvalmentaja Holtinkoski Arttu @:
tel:
C2-03 Juniorit Apuvalmentaja Karppinen Jani @: jani.karppinen@tieto.com
tel:0400793235
C2-03 Juniorit Joukkueenjohtaja Koivunen Riitta (Ritu) @: riitta.koivunen65@gmail.com
tel:040 566 0542
C2-03 Juniorit Huoltaja Kokko Tomi @:
tel:
C2-03 Juniorit Huoltaja Yliniemi Marko @:
tel:
C2-03 Juniorit Rahastonhoitaja Ruuhonen-Kuivas Sinikka (Sinttu) @: sinikka.ruuhonen-kuivas@kolumbus.fi
tel:040 584 8124
D1-04 Juniorit Vastuuvalmentaja Ottavainen Risto @: risto.ottavainen@gmail.com
tel:040-5606415
D1-04 Juniorit Valmentaja Hakala Tomi @:
tel:
D1-04 Juniorit Valmentaja Nikupeteri Petri @: Petri.nikupeteri@portofkalajoki.fi
tel:
D1-04 Juniorit Valmentaja Raiman Marko @: marko.raiman@kolumbus.fi
tel:040 5014172
D1-04 Juniorit Maalivahtivalmentaja Launonen Erkki @: leila.launonen@hotmail.com
tel:
D1-04 Juniorit Joukkueenjohtaja Kallunki Petri @: petri.kallunki@outlook.com
tel:0400-680606
D1-04 Juniorit Huoltaja Mäkelä Petri @: petrimakela5@gmail.com
tel:
D1-04 Juniorit Huoltaja Råman Tommi @: Raman.tommi@gmail.com
tel:
D1-04 Juniorit Rahastonhoitaja Pietilä Virpi @: virpi.pietila@dnainternet.net
tel:0404126053
D1-04 Juniorit Talkoovastaava Pietilä Virpi @: virpi.pietila@dnainternet.net
tel:
D2-05 Juniorit Vastuuvalmentaja Erholtz Markku @: markku.erholtz@if.fi
tel:050-4243369
D2-05 Juniorit Valmentaja Havana Timo @: timo.havana@gmail.com
tel:
D2-05 Juniorit Valmentaja Karvonen Jarno @: karvonen.jarno@gmail.com
tel:045 657 6074
D2-05 Juniorit Valmentaja Muranen Sami @: sami.muranen@gmail.com
tel:050-3043210
D2-05 Juniorit Valmentaja Tuhkala Tero @: ttuhkala@hotmail.com
tel:
D2-05 Juniorit Maalivahtivalmentaja Impola Ilari @: ilari.impola@wippies.fi
tel:
D2-05 Juniorit Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Janne @: janne.karkkainen@businessoulu.com
tel:0405966838
D2-05 Juniorit Huoltaja Jussila Harri @: harri.jussila@efora.fi
tel:0400707813
D2-05 Juniorit Huoltaja Kinnunen Ari @: ap.kinnunen@gmail.com
tel:050 4300 136
D2-05 Juniorit Rahastonhoitaja Kauppila Mari @: mari.kauppila@yahoo.com
tel:0503094146
D2-05 Juniorit Talkoovastaava Kauppila Mari @: mari.kauppila@yahoo.com
tel:0503094146
E1-06 Juniorit Vastuuvalmentaja Tapio Harri @: harri.tapio@eduouka.fi
tel:040-5656244
E1-06 Juniorit Valmentaja Määttä Ari @: ari.maatta@ilmarinen.fi
tel:0505779280
E1-06 Juniorit Valmentaja Pohjola Ville-Veikko @: ville-veikko.pohjola@om.fi
tel:050-3800580
E1-06 Juniorit Valmentaja Ponto Jari @: jari.ponto@gmail.com
tel:040-5782902
E1-06 Juniorit Maalivahtivalmentaja Taskila Jarno @: jarno.taskila@gmail.com
tel:044-0668752
E1-06 Juniorit Joukkueenjohtaja Viljanen Jussi @: herra.viljanen@gmail.com
tel:0504821952
E1-06 Juniorit Huoltaja Markuksela Rauno @: rauno.markuksela@gmail.com
tel:0405562493
E1-06 Juniorit Huoltaja Siuvatti Janne @: siuvatti@hotmail.com
tel:0509119157
E1-06 Juniorit Huoltaja Varis Jukka @: jukka.vares@live.com
tel:0445687112
E1-06 Juniorit Rahastonhoitaja Hämäläinen Mika @: mika.hamalainen@stryker.com
tel:0407544693
E2-07 Juniorit Vastuuvalmentaja Määttä Tommi @: toanma79@gmail.com
tel:0503599944
E2-07 Juniorit Valmentaja Jurvelin Matti @: matti.jurvelin@jurvelin.fi
tel:040-5192052
E2-07 Juniorit Valmentaja Kettunen Heikki @: kettunen@live.fi
tel:0400-411508
E2-07 Juniorit Valmentaja Mattila Petri @: pete.mattila@kotikone.fi
tel:040-7169391
E2-07 Juniorit Joukkueenjohtaja Ylitalo Kari @: kari.ylitalo@ppshp.fi
tel:
E2-07 Juniorit Huoltaja Karjalainen Janne @: janne.v.karjalainen@gmail.com
tel:
E2-07 Juniorit Huoltaja Roivainen Tommi @: tomroi24@gmail.com
tel:
E2-07 Juniorit Huoltaja Tuorila Jukka @: jukka.tuorila@talotuki.fi
tel:0445354111
E2-07 Juniorit Rahastonhoitaja Mäenpää Mikko @: mikkojmaenpaa@gmail.com
tel:
Oulun Kärpät 46 RY
«  Heinäkuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
Kategoriat