Joukkueyhteydet
Joukkue Rooli Nimi Yhteys
Naiset Vastuuvalmentaja Kuisma Mira @: mira.kuisma@oulunkarpat46.fi
tel:+358 44 773 4042
Naiset Valmentaja Karjalainen Hanna-Riikka @: hanski96@luukku.com
tel:050 407 19 01
Naiset Valmentaja Lehto Juho @:
tel:
Naiset Valmentaja Saari Lauri @:
tel:
Naiset Maalivahtivalmentaja Koistinen Roope @: roope.koistinen@oulunkarpat46.fi
tel:0400340083
Naiset Apuvalmentaja Mäyrä Marjo @:
tel:
Naiset Joukkueenjohtaja Kuisma Petri @: petri.kuisma@gmail.com
tel:0400 715 204
Naiset Joukkueenjohtaja Rantasuomela Ismo @: ismo.rantasuomela@osekk.fi
tel:050 32 56 873
Naiset Huoltaja Kirstinä Jani @:
tel:
Naiset Huoltaja Määttä Lauri @:
tel:
Naiset Rahastonhoitaja Tikkinen Nina @: nina.tikkinen@gmail.com
tel:040 905 1087
Naiset Fysioterapeutti Uusimaa Jenny @:
tel:
Naiset Johtoryhmän jäsen Kaijankoski Mika @:
tel:
Naiset Johtoryhmän jäsen Karjalainen Timo @:
tel:
Naiset Johtoryhmän jäsen Pöyhönen Sirpa @:
tel:
Naiset Manageri Sirviö Eero @: eero.sirvio@outlook.com
tel:045 311 0668
Naiset Yhteyspäällikkö Tarkki Saija @: saija.tarkki@oulunkarpat46.fi
tel:
Naiset Akatemia Vastuuvalmentaja Kiipeli Satu @:
tel:050-3550366
Naiset Akatemia Valmentaja Helin Anne @:
tel:
Naiset Akatemia Valmentaja Karjalainen Seppo @:
tel:
Naiset Akatemia Valmentaja Tarvainen Vilma @: v_tarvainen@hotmail.com
tel:
Naiset Akatemia Joukkueenjohtaja Korkiakoski Johanna @: johanna.korkiakoski@gmail.com
tel:
Naiset Akatemia Joukkueenjohtaja Saarela Pertti @: pertti.saarela@punainenristi.fi
tel:040-5772417
Naiset Akatemia Huoltaja Huotari Mika @: huotari.mika@gmail.com
tel:050-9668462
Naiset Akatemia Huoltaja Vimpari Markku @:
tel:
Naiset Akatemia Rahastonhoitaja Kervinen Katja @: katja.kervinen11@gmail.com
tel:040-5746989
B-Juniorit Vastuuvalmentaja Aarnio Antti @: antti_aarnio@hotmail.com
tel:0407557510
B-Juniorit Valmentaja Erholtz Markku @: markku.erholtz@if.fi
tel:
B-Juniorit Valmentaja Lehtonen Mikko @:
tel:
B-Juniorit Maalivahtivalmentaja Koistinen Roope @: roope.koistinen@oulunkarpat46.fi
tel:0400340083
B-Juniorit Joukkueenjohtaja Annunen Pasi @: pasi.annunen@nokia.com
tel:050-3878413
B-Juniorit Huoltaja Kiviniemi Jari @: jari.kiviniemi2@gmail.com
tel:0500-385932
B-Juniorit Huoltaja Metsävainio Kalevi @: kalevi.metsavainio@gmail.com
tel:041 5443110
B-Juniorit Rahastonhoitaja Sipilä Erkki @: erkki.sipila@storaenso.com
tel:040-5524505
B-Juniorit Fysioterapeutti Uusimaa Jenny @:
tel:
B-Juniorit Talkoovastaava Sipilä Riitta @: riitta.sipila@eduouka.fi
tel:040-5666461
C1-01 Juniorit Vastuuvalmentaja Räty Tuomo @: tuomo.raty70@gmail.com
tel:044-0220058
C1-01 Juniorit Valmentaja Hilli Hannu @: hannu.hilli@varisilmaoulu.fi
tel:
C1-01 Juniorit Maalivahtivalmentaja Hilli Aleksi @:
tel:
C1-01 Juniorit Joukkueenjohtaja Kaihua Veli-Pekka @: vp.kaihua@gmail.com
tel:0408052357
C1-01 Juniorit Huoltaja Karppinen Pasi @: pasi.karppinen@liminka.fi
tel:
C1-01 Juniorit Huoltaja Soukka Jouni @: jouni.soukka@hotmail.com
tel:
C1-01 Juniorit Rahastonhoitaja Antti-Roiko Annika @: annika.antti-roiko@dnainternet.net
tel:
C2-02 Juniorit Vastuuvalmentaja Suutarinen Sami @: sasuutar@gmail.com
tel:040-8031572
C2-02 Juniorit Valmentaja Holtinkoski Arto @: artoholtinkoski@gmail.com
tel:040 560 3097
C2-02 Juniorit Maalivahtivalmentaja Rajala Nico @: nicorajala@luukku.com
tel:045 6572894
C2-02 Juniorit Fysiikkavalmentaja Roukala Arto @: arto.roukala@kunnonystava.fi
tel:044 321 1215
C2-02 Juniorit Joukkueenjohtaja Marjala Veijo @: vmarjala@gmail.com
tel:040 824 2551
C2-02 Juniorit Huoltaja Kemppainen Juha @: juhaa.kemppainen@mail.suomi.net
tel:0400 588650
C2-02 Juniorit Huoltaja Romakkaniemi Jari @: jari.romakkaniemi@gmail.com
tel:040 546 7202
C2-02 Juniorit Rahastonhoitaja Pietilä Eija @: eija.pietila@snk.fi
tel:040-1625453
C2-02 Juniorit Talkoovastaava Meriläinen Ismo @: ismo.merilainen@satavision.com
tel:040 150 5755
D1-03 Juniorit Vastuuvalmentaja Halme Petri @: petrihalme@hotmail.com
tel:040-5376819
D1-03 Juniorit Apuvalmentaja Kangas Joona @:
tel:
D1-03 Juniorit Apuvalmentaja Karppinen Jani @: jani.karppinen@tieto.com
tel:0400793235
D1-03 Juniorit Maalivahtivalmentaja Korpela Erkko @: erkko.korpela@finhockey.fi
tel:040-7024719
D1-03 Juniorit Apuvalmentaja Pietilä Petri (Pete) @: petri.pietila@rpkk.fi
tel:044 533 3950
D1-03 Juniorit Joukkueenjohtaja Saarinen Samu @: samu.saarinen@nokia.com
tel:040-770 0035
D1-03 Juniorit Huoltaja Kokko Tomi @:
tel:
D1-03 Juniorit Huoltaja Yliniemi Marko @:
tel:
D1-03 Juniorit Rahastonhoitaja Koivunen Riitta (Ritu) @: riitta.koivunen65@gmail.com
tel:040 566 0542
D1-03 Juniorit Talkoovastaava Piippo Esko @: eskopiip@gmail.com
tel:040-1663200
D2-04 Juniorit Vastuuvalmentaja Ottavainen Risto @: risto.ottavainen@gmail.com
tel:040-5606415
D2-04 Juniorit Valmentaja Määttä Tommi @: toanma79@gmail.com
tel:0403193647
D2-04 Juniorit Valmentaja Nikupeteri Petri @: Petri.nikupeteri@gmail.com
tel:
D2-04 Juniorit Valmentaja Raiman Marko @: marko.raiman@kolumbus.fi
tel:040 5014172
D2-04 Juniorit Valmentaja Ylisirniö Mika @: mikay@suomi24.fi
tel:
D2-04 Juniorit Joukkueenjohtaja Kallunki Petri @: petri.kallunki@outlook.com
tel:0400-680606
D2-04 Juniorit Joukkueenjohtaja Tuovila Janne @: janne.tuovila@posti.talonetti.fi
tel:
D2-04 Juniorit Huoltaja Laitila Janne @: janne.laitila@gmail.com
tel:+358408034982
D2-04 Juniorit Huoltaja Mäkelä Petri @: petrimakela5@gmail.com
tel:
D2-04 Juniorit Huoltaja Råman Tommi @: Raman.tommi@gmail.com
tel:
D2-04 Juniorit Rahastonhoitaja Pietilä Virpi @: virpi.pietila@dnainternet.net
tel:0404126053
D2-04 Juniorit Tiedottaja Kärkkäinen Svante @: svante.karkkainen@me.com
tel:
D2-04 Juniorit Talkoovastaava Pietilä Virpi @: virpi.pietila@dnainternet.net
tel:0404126053
E1-05 Juniorit Vastuuvalmentaja Muranen Sami @: sami.muranen@gmail.com
tel:050-3043210
E1-05 Juniorit Valmentaja Havana Timo @: timo.havana@gmail.com
tel:
E1-05 Juniorit Valmentaja Karvonen Jarno @: karvonen.jarno@gmail.com
tel:045 657 6074
E1-05 Juniorit Valmentaja Tuhkala Tero @: ttuhkala@hotmail.com
tel:
E1-05 Juniorit Maalivahtivalmentaja Launonen Erkki @: leila.launonen@hotmail.com
tel:
E1-05 Juniorit Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Janne @: janne.karkkainen@businessoulu.com
tel:0405966838
E1-05 Juniorit Huoltaja Jussila Harri @: harri.jussila@efora.fi
tel:0400707813
E1-05 Juniorit Huoltaja Kinnunen Ari @: ap.kinnunen@gmail.com
tel:050 4300 136
E1-05 Juniorit Huoltaja Marjala Veijo @: vmarjala@gmail.com
tel:040 824 2551
E1-05 Juniorit Rahastonhoitaja Antti-Roiko Annika @: annika.antti-roiko@dnainternet.net
tel:
E1-05 Juniorit Talkoovastaava Antti-Roiko Annika @: annika.antti-roiko@dnainternet.net
tel:
E2-06 Juniorit Vastuuvalmentaja Tapio Harri @: harri.tapio@eduouka.fi
tel:040-5656244
E2-06 Juniorit Joukkueenjohtaja Viljanen Jussi @: herra.viljanen@gmail.com
tel:050-4821952
Maalivahdit Vastuuvalmentaja Koistinen Roope @: roope.koistinen@oulunkarpat46.fi
tel:0400340083
Maalivahdit Maalivahtivalmentaja Korpela Erkko @: erkko.korpela@finhockey.fi
tel:040-7024719
Maalivahdit Maalivahtivalmentaja Lindgren Henri @: helinkki@hotmail.com
tel:0400430036
Maalivahdit Maalivahtivalmentaja Rajala Nico @: nicorajala@luukku.com
tel:045 6572894
Maalivahdit Maalivahtivalmentaja Taskila Jarno @: jarno.taskila@gmail.com
tel:044-0668752
Maalivahdit Maalivahtivalmentaja Ylitalo Jaakko @: ylitalo89@hotmail.com
tel:
C/B Easy Hockey Valmentaja Hietala Mika @:
tel:050-4850602
E/D Easy Hockey Valmentaja Mensonen Juha @: j.mensonen@gmail.com
tel:0440-557906
F1 Kiekkokoulu Valmentaja Loukasvuori Timo @: timo.loukasvuori@lojer.com
tel:0400-535393
F2 Kiekkokoulu Valmentaja Helppi Ville-Veikko @: villeveikko.helppi@gmail.com
tel:0400-949001
Kärppä Daamit Joukkueenjohtaja Koskimies Katja @: katja.koskimies@canon.fi
tel:
Kärppä Daamit Joukkueenjohtaja Kärkkäinen Mia @: mia@kotipalveluopaali.fi
tel:
Pikku Saijat Juniorivastaava Kontio Tapio @: tapio.kontio@oulunkarpat46.fi
tel:0440693875
Taaperot Juniorivastaava Kontio Tapio @: tapio.kontio@oulunkarpat46.fi
tel:0440693875
Naperot Juniorivastaava Kontio Tapio @: tapio.kontio@oulunkarpat46.fi
tel:0440693875
Pikku Pedot Juniorivastaava Kontio Tapio @: tapio.kontio@oulunkarpat46.fi
tel:0440693875
Pikku Pikut Juniorivastaava Kontio Tapio @: tapio.kontio@oulunkarpat46.fi
tel:0440693875
Pihapelikerho Projektityöntekijä Määttä Miia @: miia.maatta@oulunkarpat46.fi
tel:0447032465
Pihapelikerho Projektityöntekijä Tarkki Saija @: saija.tarkki@oulunkarpat46.fi
tel:
Liikuntakoulu Projektityöntekijä Määttä Miia @: miia.maatta@oulunkarpat46.fi
tel:0447032465
Liikuntakoulu Projektityöntekijä Tarkki Saija @: saija.tarkki@oulunkarpat46.fi
tel:
Oulun Kärpät 46 RY
«  Helmikuu   »
Ma Ti Ke To Pe La Su
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728
 
Kategoriat